do góry

WODOCIĄGI i KANALIZACJA

POIDEŁKA - ZDROJE WODNE

Zamknij

Zamknij

Firma Water Point istnieje na rynku środkowo – wschodnim od roku 2004 i zajmuje się dystrybucją przenośnych urządzeń do pomiarów fizycznych i chemicznych parametrów jakości wody, ścieków i gleby, wody basenowej oraz przemysłowej, jak również pomiarem przepływu i ciśnienia w sieci wodociągowej, monitoringiem przeciwpowodziowym oraz rejestrowania tych danych i ich telemetrycznym przesyle.

Firma Water Point Environmental jest przedstawicielem na Polskę i Ukrainę firmy Palintest oraz Radcom Technologies (wchodzącej w skład grupy Halma Water Management) i Singer Valve będącymi światowymi liderami w dziedzinie monitorowania środowiska, przeprowadzania pomiarów (m.in. przepływu, ciśnienia), rejestracji danych oraz regulacji sieci wodociągowej (m.in. zawory redukcyjne).

Radcom – światowy lider i prekursor w dziedzinie rejestracji danych (na rynku od 1982 r.), specjalizujący się również w pomiarach poziomu wody i ścieków oraz pomiarach przepływu i ciśnienia;
Singer Valve – czołowa firma na rynku światowym (od 1957 r.) projektująca i produkująca zawory do wody pitnej i ścieków, specjalizująca się w produkcji zaworów redukcyjnych (specjalnego zastosowania m.in. w wodociągach, pożarnictwie, zakładach przemysłowych);
Palintest – wiodący w świecie producent wyrobów do badań środowiska, oferujący szeroki asortyment urządzeń i systemów odczynnikowych, laboratoriów przenośnych.

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016 © Waterpoint.